• Tel : 444 67 98
  • Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

1964 senesinde kollektif şirket olarak kurulan firmamız, uzun yıllardır Türk çiftçi ve köylüsüne hizmet etmeyi kendisine bir borç olarak bilmektedir. 45 seneyi aşkın zamandır Çeliksaç adını, dünya markasını ve amblemini hem Türkiye hem de dünyaya duyurup tanıtmayı başarmıştır.

2007 senesinden beri Konya 2.O.S.B. Evrenköy caddesinde imalatlarına devam etmekte olan firmamız yılların tecrübesiyle, günümüz teknolojisini birleştirerek en mükemmeli yakalamaya devam etmektedir.

5000 m2’si kapalı, 19000 m2’si açık fabrika alanına sahip olan firmamız; çevre sağlığı ,iş sağlığı ve güvenliği kurallarına bağlı kalarak, kaliteden asla taviz vermeden dürüstlük ve güvenilirliği kendisine ilke edinmiş bir şirkettir.

Yıllık 2000 ton saç işleyen ve üretime sokan firmamızın hedefi; kapasitesini artırarak her zaman Türk çiftçi ve köylüsünün yanında olmak ve ülke ekonomisine daha uzun yıllar hizmet etmektir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

TARIM MAKİNELERİNDE KULLANILAN DİSKLERİ KALİTELİ VE SAĞLAM BİR ŞEKİLDE ÜRETMEYİ,

SEKTÖRÜMÜZLE İLGİLİ TEKNİK, TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDEREK ÜRETİM TEKNOLOJİMİZİ GELİŞTİRMEYİ,

EĞİTİMLİ VE UZMAN PERSONELİMİZİN KATILIMI İLE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ YASAL ŞARTLARA UYARAK SÜREKLİ İYİLEŞTİREREK GELİŞTİRMEYİ  

MÜŞTERİ SİPARİŞLERİNİ EN KISA SÜREDE ÜRETEREK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ARTTIRMAYI TAAHHÜT EDER.

 

 

03.12.2008

Mustafa Cem BÜYÜKDOĞAN

Genel Müdür

ÇelikSac Konya
ÇelikSac Konya                                                        Mibzer Diskleri, Sıyırgı, Discaro, Pulluk, iç bükey disk, Çentikli Diskler, Klavuz Diskleri